top of page

Jsme profesionální cateringová společnost zaměřená na poskytování kvalitních a špičkových cateringových služeb pro firemní klienty v Brně. Specializujeme se na oblast B2B cateringu a nabízíme širokou škálu služeb pro různé firemní události.

Naše nabídka zahrnuje:

Business meeting catering: Poskytujeme vysoce kvalitní snídaňové a obědové menu pro pracovní schůzky a jednání. Naše jídla jsou připravena s důrazem na čerstvost, chuť a prezentaci.

Coffee breaks: Pro vaše pracovní setkání nebo konference zajišťujeme osvěžující přestávky na kávu s výběrem nápojů a lehkých občerstvení, které nepadá, tím pádem se člověk neumaže a dobře se jí.

Konferenční catering: Pro vaše konference a semináře připravujeme lehké občerstvení, dostupné po celý den.

Firemní akce: Pokrýváme různé firemní akce, jako jsou večírky, oslavy, vánoční večírky a teambuildingové akce. Naše menu a služby jsou přizpůsobeny vašim individuálním požadavkům.

Snídaně: Nabízíme bohaté snídaňové menu pro pracovní schůzky, ranní prezentace nebo jednoduše pro počátek produktivního dne.

Svůj catering provozujeme s důrazem na kvalitu surovin, profesionální obsluhu a jedinečný gastronomický zážitek. Jsme připraveni splnit všechny vaše potřeby a požadavky ohledně občerstvení pro vaše firemní události

Soukromí zákazníci: S velkou láskou poskytujeme služby i pro soukromé akce, jako jsou svatby, oslavy narozenin, rodinné sešlosti a podobně.

Aktuální dění Sly Fox cateringu můžete sledovat na našich sociálních sitích

  • Linkedin
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page